Teljes katalógus

Az Erdélyben működő szociális szervezetek nyilvántartása egyetlen csoportban.

Szent Erzsébet Alapítvány
Jogi forma: Alapítvány
Megye: Hargita
Település: Gyimesfelsőlok
Cím: Ugra 644/A

Szolgáltatás rövid leírása:

Az alapítvány célja, hogy segítse a gyimesfelsőloki Árpád-házi Szent Erzsébet Líceum működését, diákjainak szociális, tanulmányi ösztöndíjat nyújtson.

Székelyföld Kapuja Egyesület
Jogi forma: Egyesület
Megye: Hargita
Település: Alsóboldogfalva
Cím: Főút 171 szám

Szolgáltatás rövid leírása:

A SZÉKELYFÖLD KAPUJA EGYESÜLET megnevezése nem véletlen, hiszen Orbán Balázs: A Székelyföld leírása című művében falunkat így nevezi meg. Épp ezért szükségét éreztük annak, hogy falunkban is létezzen egy mozgató erő, egy minden területet összefogó kapocs, amely azon ...

Efatta Koronka Egyesület
Jogi forma: Egyházi szervezet
Megye: Maros
Település: Koronka
Cím: Fő út 145 F

Szolgáltatás rövid leírása:

Hátrányos helyzetű és hallássérült gyerekekkel való keresztyén jellegű foglalkozás, táboroztatás, valamint hitre való nevelés.

Schola Egyesület
Jogi forma: Egyesület
Megye: Beszterce-Naszód
Település: Magyardécse
Cím: 113 szám

Szolgáltatás rövid leírása:

2014 nyarán a Magyardécsei Általános Iskola pedagógusai azzal a céllal vettük át a már létező, de nem működő alapítványt, hogy bentlakást építsünk iskolánkban, és a közeli településekről, ahol már nincs magyar nyelvű oktatás, iskolabusszal ingáztassuk a diákokat, mer...

Romániai Máltai Segélyszolgálat Főtitkárság
Jogi forma: Egyesület
Megye: Kolozs
Település: Kolozsvár
Cím: Nuferilor 1/9

Szolgáltatás rövid leírása:

A Romániai Máltai Segélyszolgálat 1991-ben alakult, ekkor lett hivatalosan bejegyezve segélyszervezetünk a Szuverén Máltai Lovagrend és a Németországi Máltai Segélyszolgálat (Malteser Hilfsdienst) támogatásával. A Máltai Lovagrend 900 éves jelmondatát követjük, amely...

Új Remény Egyesület
Jogi forma: Egyesület
Megye: Szatmár
Település: Szatmárnémeti
Cím: Lunca Sighet 30

Szolgáltatás rövid leírása:

Célunk a rászorulók és hátrányos helyzetűek segítése, támogatása, lelkiekben és anyagiakban egyaránt. Fő működési területeink közül az egyik legfontosabb a szenvedélybetegek megsegítése, kezelése, rehabilitációja a Bonus Pastor Alapítvány segítségével. Lehetőségeink ...

Szivárvány Alapítvány
Jogi forma: Alapítvány
Megye: Maros
Település: Magyarfülpös
Cím: 179 szám

Szolgáltatás rövid leírása:

A Szivárvány Alapítvány szociálisan hátrányos helyzetű Mezőségi szórványból származó magyar gyermekek iskoláztatását bíztosítja térítésmentesen. Ez azt jelenti, hogy a gyermekek iskolaidőben hétfőtől péntekig bentlakásos rendszerben laknak. Magyarfülpösön az óvodások...

Villám-Fulger Önkéntes Tűzoltó Egyesület
Jogi forma: Egyesület
Megye: Hargita
Település: Székelykeresztúr
Cím: Orbán Balázs 9/D/2

Szolgáltatás rövid leírása:

Szervezetünk fő célja az életmentés, állatmentés, vagyonmentés, segítségnyújtás természeti csapások esetén, műszaki mentés, mentés magasból és mélyből alpintechnikával, vizimentés, eltűnt személy keresése búvártechnikával. Ezen túlmenően környezetvédelmi, ifjúsági és...

«ElsőElőző1234567KövetkezőUtolsó»